Aktualności

Powrót do listy

RODACY! KOCHAJCIE WARZYWNIAKI

Normal bronisze 24

Pod tym tytułem ukazał się w Gazecie Wrocławskiej artykuł przygotowany przez  Jolantę Rożak-Turowską Prezes Zarządu Rynku Hurtowego Targpiast we Wrocławiu.

Zdaniem autorki, popartym rozmowami ze sprzedawcami i producentami wynika, że polski konsument jest coraz bardziej wymagający i coraz bardziej świadomy tego, że jakość żywności wpływa na zdrowie.

To warzywniaki gwarantują, że towar jest zawsze świeży i najwyższej jakości ze sprawdzonego żródła. Przyjeżdzający po towar do Targpiastu kupują dużo polskich warzyw i owoców pod swoich klientów. Bo towar trafiający na rynek hurtowy jest zawsze świeży. Zbiór po południu, wieczorem dostawa, a rano w warzywniaku.  Kupowanie u swoich to taki patriotyzm lokalny. Kierujmy się rozsądkiem bowiem dopóki mamy polską produkcję dopóty jesteśmy niezależni żywnościowo.

Słowa kluczowe

rynkihurtowe, polskieowoceiwarzywa, warzywa, owoce

Inne Komunikaty prasowe

NA WIELKANOCNYM STOLE
Normal nowalijki 1

Na tegoroczne Święta Wielkanocne nie powinno zabraknąć młodych warzyw, szczególnie, że  ceny są stosunkowo stabilne, większość produktów ma ceny porównywalne do cen sprzed roku.
 W ofercie rynków hurtowych są już wszys ...

Czytaj więcej
WIOSNA CENOWA w WARZYWACH
Normal dscn3965

Ceny warzyw importowanych wróciły do akceptowalnego poziomu, co eksperci Rynku Hurtowego Bronisze określają jako stabilizację. Tę stabilizację przyspieszył w ostatniej dekadzie lutego zmniejszony popyt Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation