Aktualności

Powrót do listy

RODACY! KOCHAJCIE WARZYWNIAKI

Normal bronisze 24

Pod tym tytułem ukazał się w Gazecie Wrocławskiej artykuł przygotowany przez  Jolantę Rożak-Turowską Prezes Zarządu Rynku Hurtowego Targpiast we Wrocławiu.

Zdaniem autorki, popartym rozmowami ze sprzedawcami i producentami wynika, że polski konsument jest coraz bardziej wymagający i coraz bardziej świadomy tego, że jakość żywności wpływa na zdrowie.

To warzywniaki gwarantują, że towar jest zawsze świeży i najwyższej jakości ze sprawdzonego żródła. Przyjeżdzający po towar do Targpiastu kupują dużo polskich warzyw i owoców pod swoich klientów. Bo towar trafiający na rynek hurtowy jest zawsze świeży. Zbiór po południu, wieczorem dostawa, a rano w warzywniaku.  Kupowanie u swoich to taki patriotyzm lokalny. Kierujmy się rozsądkiem bowiem dopóki mamy polską produkcję dopóty jesteśmy niezależni żywnościowo.

Słowa kluczowe

rynkihurtowe, polskieowoceiwarzywa, warzywa, owoce

Inne Komunikaty prasowe

ŚWIĘTA PACHNĄ JEDLINĄ I ...CYTRUSAMI
Normal img 7023

Cytryny z Turcji, Grecji i Hiszpanii, mandarynki z południa Europy i z Maroka, grapefruity z Florydy  (najdroższę, ale podobno najsmaczniejsze), a także tureckie, izraelskie i hiszpańskie. Cytrusów nie brakuje. Porównując aktualne ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation