Aktualności

Powrót do listy

RODACY! KOCHAJCIE WARZYWNIAKI

Normal bronisze 24

Pod tym tytułem ukazał się w Gazecie Wrocławskiej artykuł przygotowany przez  Jolantę Rożak-Turowską Prezes Zarządu Rynku Hurtowego Targpiast we Wrocławiu.

Zdaniem autorki, popartym rozmowami ze sprzedawcami i producentami wynika, że polski konsument jest coraz bardziej wymagający i coraz bardziej świadomy tego, że jakość żywności wpływa na zdrowie.

To warzywniaki gwarantują, że towar jest zawsze świeży i najwyższej jakości ze sprawdzonego żródła. Przyjeżdzający po towar do Targpiastu kupują dużo polskich warzyw i owoców pod swoich klientów. Bo towar trafiający na rynek hurtowy jest zawsze świeży. Zbiór po południu, wieczorem dostawa, a rano w warzywniaku.  Kupowanie u swoich to taki patriotyzm lokalny. Kierujmy się rozsądkiem bowiem dopóki mamy polską produkcję dopóty jesteśmy niezależni żywnościowo.

Słowa kluczowe

rynkihurtowe, polskieowoceiwarzywa, warzywa, owoce

Inne Komunikaty prasowe

WIOSENNA OFERTA NOWALIJKOWA
Normal bronisze 01

Czekamy na polskie rzodkiewki, teraz są importowane. Ceny w ofercie hurtowej od 1 zł do 1,60 zł za pęczek. Z krajowych wczesnych warzyw, produkowanych pod osłonami, są ogórki, pomidory, szczypiorek, natka pietruszki, sałata.

Czytaj więcej
ŚWIĘTA PACHNĄ JEDLINĄ I ...CYTRUSAMI
Normal img 7023

Cytryny z Turcji, Grecji i Hiszpanii, mandarynki z południa Europy i z Maroka, grapefruity z Florydy  (najdroższę, ale podobno najsmaczniejsze), a także tureckie, izraelskie i hiszpańskie. Cytrusów nie brakuje. Porównując aktualne ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation