Aktualności

Powrót do listy

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA POLSKIE RYNKI HURTOWE

Normal 20170614 082831ok

Śląska Giełda Kwiatowa w Tychach była 14 czerwca 2017 r. miejscem spotkania członków Stowarzyszenia Polskich Rynków Hurtowych. Podczas Walnego Zebrania członkowie udzielili absolutorium Zarządowi i Radzie SPRH za rok 2016.

Członkowie wyrazili chęć wydania nowego Folderu Rynków Hurtowych, który będzie zawierał informacje o Stowarzyszeniu jak również szersze informacje tzw. historyczne o poszczególnych rynkach hurtowych.

Zarząd SPRH poinformował o kolejnej Konferencji Światowego Zrzeszenia Rynków Hurtowych (WUWM) która odbędzie się jesienią tego roku  w Australi. Uczestnicy konferencji będą zwiedzali m.in. rynki hurtowe w Melbourne i Sydney.

Słowa kluczowe

stowarzyszeniepolskierynkihurtowe, rynkihurtowe, kwiatyidodatkiflorystyczne, hurtowasprzedazkwiatów, hurtowasprzedazowoców, hurtowasprzedazwarzyw

Inne aktualności

TRADYCYJNIE RÓŻE - WIOSENNIE TULIPANY
Normal img 4884przyci ty

Przed 8 marca oferta kwiatowa na rynkach hurtowych jest bardzo duża i to zarówno gatunkowa jak i kolorystyczna. Róże we wszystkich wysokościach i koloroach, podobnie tulipany pochodzace z krajowej produkcji.

Czytaj więcej
CYPRYJSKIE DROŻSZE OD FRANCUSKICH
Normal m ode ziemniaki impoortowane   cypr

Na większości polskich rynków hurtowych można już od dłuższego czasu dostać młode importowane ziemniaki. Ziemniaki sprowadzane są z Cypru i Francji. Ceny są o 1/3 niższe  w porównaniu z ceną sprzed roku. W ofercie hurtowej ceny wa ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation