Aktualności

Powrót do listy

MICHAŁ KOSTELECKI WSRÓD DYREKTORÓW ZARZĄDU ŚWIATOWEJ UNII RYNKÓW HURTOWYCH.

Normal dscn9561resized

Michał Kostelecki jeden z zarządzających Giełdą Kwiatową Synergia w Tychach i sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Polskie Rynki Hurtowe został  dyrektorem w zarządzie Światowej Unii Rynków Hurtowych ( WUWM Board of Directors)
 

 

Do tego roku jednym z dyrektorów Zarządu WUWM był Grzegorz Hempowicz Prezes Zarządu SPRH oraz Prezes Zarządu Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej.

Dziękując  Grzegorzowi Hempowiczowi  za dotychczasową działalność na rzecz Polski w Światowym Związku Rynków Hurtowych gratulujemy Michałowi Kosteleckiemu.

Słowa kluczowe

ŚwiatowyZwiązekRynkówHurtowych, StowarzyszeniePolskichRynkówHurtowych, ŚląskaGiełdaKwiatowa, kwiaty, dodatkiflorystyczne

Inne aktualności

TRADYCYJNIE RÓŻE - WIOSENNIE TULIPANY
Normal img 4884przyci ty

Przed 8 marca oferta kwiatowa na rynkach hurtowych jest bardzo duża i to zarówno gatunkowa jak i kolorystyczna. Róże we wszystkich wysokościach i koloroach, podobnie tulipany pochodzace z krajowej produkcji.

Czytaj więcej
CYPRYJSKIE DROŻSZE OD FRANCUSKICH
Normal m ode ziemniaki impoortowane   cypr

Na większości polskich rynków hurtowych można już od dłuższego czasu dostać młode importowane ziemniaki. Ziemniaki sprowadzane są z Cypru i Francji. Ceny są o 1/3 niższe  w porównaniu z ceną sprzed roku. W ofercie hurtowej ceny wa ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation