Aktualności

Powrót do listy

DNI MOŁDAWSKIE na RYNKU HURTOWYM w BRONISZACH

Normal struguri moldova zdravan ro

Od 14 do 16 listopada 2017 (wtorek - czwartek)  w hali OW 2 Rynku Hurtowego Bronisze odbędą się spotkania z mołdawskimi producentami i eksporterami winogron pochodzacych z upraw w Republice Mołdawii. W godz. od  5:00 do 10:00 będzie można spróbować jak smakują mołdawskie winogrona, porozmawiać z eksporterami na temat warunków dostaw. Rynek Hurtowy zaprasza zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych.

Winogrona są owocami zawierającymi flawonoidy i witaminy C i A, które jako naturalne przeciwuteleniacze mają właściwości przeciwrakowe. Najzdrowsze są odmiany ciemnofioletowe, mają najwięcej flawonoidów, które neutralizują wolne rodniki, co sprawia, że chronią przed chorobami serca. Zwracamy także uwagę, że im ciemniejsza odmiana tym więcej zawiera żelaza.

WIĘCEJ

Słowa kluczowe

RYNEKHURTOWYBRONISZE, MOŁDAWSKIEWINOGRONA, DOSTAWYWINOGRON

Inne aktualności

Nowy Zarząd i Rada Stowarzyszenia
Normal sprh

Podczas Walnego Zebrania Członków SPRH wybrano Zarząd i Radę na nową kadencję. Dotychczasowy wieloletni szef Stowarzyszenia Pan Grzegorz Hempowicz przeszedł na emeryturę. Prezesem Zarządu SPRH został Mirosław Mazuruk Prezes Zarządu War ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation