Aktualności

Powrót do listy

GDAŃSKI RYNEK HURTOWY OTRZYMAŁ POMORSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI

Normal pomorska nagroda jako ci 2018

Ryszard Zarudzki podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa podczas Gali XXI Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości wręczył wyróżnienie w kategorii małe organizacje Pomorskiemu Hurtowemu Centrum Rolno-Spożywczemu S.A. RENK.

To jedna z najbardziej cenionych nagród. Weryfikuje to, co w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach jest codziennością − wysoką jakość organizacji pracy, świadczonych usług oraz produkowanych wyrobów - mówił Minister R.Zarudzki. Laureaci i wyróżnieni mają możliwość przystąpienia do klubu liderów skutecznego zarządzania, który stanowi platformę wymiany wiedzy i dobrych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością.

Wyróżnienie Rynkowi Hurtowemu zostało przyznane przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku. Wyróżnienie odebrali dr. inż Sławomir Niecko - prezes Zarządu oraz dr inż Kazimierz Janiak - przewodniczący Rady Nadzorczej. Dodatkową Nagrodę wręczył Mariusz Łuczyk – wicewojewoda pomorski.

Galę Konursu uświetniły wykłady na temat jakości prowadzone przez cenionych specjalistów. Pomorska Nagroda Jakości, to konkurs o ponad dwudziestoletniej tradycji. Skierowany jest do organizacji wykazujących się skutecznością zarządzania, świadczących usługi na wysokim poziomie oraz produkujących nowoczesne wyroby.

Słowa kluczowe

POMORSKANAGRODAJAKOSCI, RYNEKHURTOWYWGDAŃSKU, RYNEKHURTOWYRENK, NAGRODYDLARYNKÓWHURTOWYCH

Inne aktualności

TRADYCYJNIE RÓŻE - WIOSENNIE TULIPANY
Normal img 4884przyci ty

Przed 8 marca oferta kwiatowa na rynkach hurtowych jest bardzo duża i to zarówno gatunkowa jak i kolorystyczna. Róże we wszystkich wysokościach i koloroach, podobnie tulipany pochodzace z krajowej produkcji.

Czytaj więcej
CYPRYJSKIE DROŻSZE OD FRANCUSKICH
Normal m ode ziemniaki impoortowane   cypr

Na większości polskich rynków hurtowych można już od dłuższego czasu dostać młode importowane ziemniaki. Ziemniaki sprowadzane są z Cypru i Francji. Ceny są o 1/3 niższe  w porównaniu z ceną sprzed roku. W ofercie hurtowej ceny wa ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation