Aktualności

Powrót do listy

EKO TARGPIAST we WROCŁAWIU JUŻ CZYNNY

Normal eco inaug 10   eco tp 7 preview

Od kilku dni na wrocławskim Rynku Hurtowym Targpiast można kupić  zdrową żywność – tę ekologiczną, certyfikowaną oraz produkty regionalne. Asortyment sektora obejmuje świeże owoce i warzywa, przetwory oraz nabiał, zioła i przyprawy do produktów regionalnych.

 

ECO TARGPIAST mieści się w sektorze „Nowalijka”.  Na początek są to cztery profesjonalne namioty handlowe z opcją budowy hali. Targpiast liczy na rozwój sektora i jest gotowy do podjęcia dalszych  inwestycji. Do dyspozycji oddaje również swoje aktywne wsparcie marketingowe, promocyjne i reklamowe. Inicjatywę Targpiastu wspierają m.in. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Dolnośląska Izba Rolnicza i instytucje związane z produkcją, przetwórstwem i dystrybucją żywności.

W inauguracji sektora ECO udział wzięli przedstawiciele firm Plocher, Biocert Małopolska , Milejowe Pole (ekologiczna produkcja warzyw), „Pani z Warzywniaka” i Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder. Patronat medialny objęło pismo branżowe „Owoce i warzywa miękkie”.

Słowa kluczowe

produkcjaekologicznairegionalna, produktyregionalne, produktyekologiczne, ekologia, rynekhurtowy, wrocławskirynekhurtowy, świeżeowoceiwarzywa

Galeria zdjęć

Inne aktualności

Nowy Zarząd i Rada Stowarzyszenia
Normal sprh

Podczas Walnego Zebrania Członków SPRH wybrano Zarząd i Radę na nową kadencję. Dotychczasowy wieloletni szef Stowarzyszenia Pan Grzegorz Hempowicz przeszedł na emeryturę. Prezesem Zarządu SPRH został Mirosław Mazuruk Prezes Zarządu War ...

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation