Aktualności

Powrót do listy

EKO TARGPIAST we WROCŁAWIU JUŻ CZYNNY

Normal eco inaug 10   eco tp 7 preview

Od kilku dni na wrocławskim Rynku Hurtowym Targpiast można kupić  zdrową żywność – tę ekologiczną, certyfikowaną oraz produkty regionalne. Asortyment sektora obejmuje świeże owoce i warzywa, przetwory oraz nabiał, zioła i przyprawy do produktów regionalnych.

 

ECO TARGPIAST mieści się w sektorze „Nowalijka”.  Na początek są to cztery profesjonalne namioty handlowe z opcją budowy hali. Targpiast liczy na rozwój sektora i jest gotowy do podjęcia dalszych  inwestycji. Do dyspozycji oddaje również swoje aktywne wsparcie marketingowe, promocyjne i reklamowe. Inicjatywę Targpiastu wspierają m.in. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Dolnośląska Izba Rolnicza i instytucje związane z produkcją, przetwórstwem i dystrybucją żywności.

W inauguracji sektora ECO udział wzięli przedstawiciele firm Plocher, Biocert Małopolska , Milejowe Pole (ekologiczna produkcja warzyw), „Pani z Warzywniaka” i Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder. Patronat medialny objęło pismo branżowe „Owoce i warzywa miękkie”.

Słowa kluczowe

produkcjaekologicznairegionalna, produktyregionalne, produktyekologiczne, ekologia, rynekhurtowy, wrocławskirynekhurtowy, świeżeowoceiwarzywa

Galeria zdjęć

Inne aktualności

WZMOŻONY POPYT NA JAJA I NOWALIJKI
Normal jajka 1 413825

Na polskich rynkach hurtowych ostatnie dni przedświąteczne przyniosły wzmożony popyt na jaja. Ceny jaj kurzych zróżnicowane. Cena uzależniona jest bowiem od systemu chowu niosek. Najtańsze są jaja od niosek w chowie za ...

Czytaj więcej
NA TARGACH GREEN DAYS 2018
Normal 20180323 095823

Rynek Hurtowy Bronisze wystawił stoisko na drugich Targach Green Days w Ptak Warsaw Expo. Na stoisku zaprezentowano kompozycję określaną przez odwiedzających jako "wiosenna łąka"

Czytaj więcej

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza w Poznaniu
ul. Franowo 1
61-302 Poznań

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation