Rynki niezrzeszone w SPRH

Powrót do listy

Toruńska Giełda przy Towarowej Urbitor sp. z o.o.

Profil

Toruńska Giełda przy Towarowej jest częścią spółki miejskiej Urbitor Sp. z o.o., której jednym z głównych zadań jest  kompleksowe organizowanie  hurtowego rynku artykułami rolno-spożywczymi, artykułami  przemysłowymi w Toruniu i jego okolicach.  Od powstania w 1991 roku priorytetem TGT jest stworzenie  handlowcom optymalnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej i osiągania maksymalnych  zysków. 

Na obszarze 4,3 ha znajduje się 130 pawilonów o łącznej powierzchni handlowej ponad 0,92 ha.  Obecnie na Toruńska Giełda przy Towarowej funkcjonuje ponad 100 stałych handlowców. Dodatkowo na wydzielonej części placu, producenci prowadzą handel  bezpośrednio z samochodów,  świeżymi owocami i warzywami.

Sprzedaż odbywa się przez 6 dni w tygodniu. Asortyment towarów oferowanych na TGT jest bardzo różnorodny. Można tu kupić nie tylko warzywa, owoce, artykuły spożywcze, ale także artykuły przemysłowe, nabiał, mięso, wędliny, pieczywo, mrożonki, ryby, opakowania, a także produkty chemii gospodarczej i  AGD.  

W celu umocnienia swojej pozycję na rynku lokalnym Toruńska Giełda Towarowa planuje wprowadzenie zmian poprawiających infrastrukturę w postaci dodatkowych miejsc do handlu.  Planowana jest kampania marketingowa promująca dystrybutorów pracujących na TGT oraz samą Giełdę. 

Toruńska Giełda przy Towarowej ma liczne parkingi i drogi dojazdowe  co gwarantuje sprawną komunikację. Teren giełdy jest ogrodzony, oświetlony i ma zapewnioną 24 godzinną ochronę.

Mapa

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation