Rynki zrzeszone w SPRH

Powrót do listy

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno - Spożywczego S.A.

Profil

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest spółką akcyjną powstałą w 1995 roku. Zajmujemy się głównie organizacją rynku hurtowego w zakresie obrotu handlowego artykułami rolno-spożywczymi i kwiatami (branża dominująca) oraz obsługą i wynajmem nieruchomości komercyjnych (powierzchnie magazynowe i handlowe).

Obecnie na terenie rynku swój towar oferuje ponad 500 hurtowników, importerów i producentów (branża ogrodnicza, dodatki florystyczne, owoce, branża mleczarska, branża mięsna, branża spożywcza i inne). Rocznie na zakupy przyjeżdża kilkaset tyś. klientów, nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski, Niemiec, Czech i innych krajów Europy.

W naszych obiektach działalność prowadzą: ARiMR, poczta i kilka punktów gastronomicznych. Sprzedaż odbywa się w halach (niektóre, jak hala kwiatowa o powierzchni 1,15 ha, są klimatyzowane i wyposażone w chłodnie) oraz pod wiatami. Dysponujemy łącznie ponad 40 tys. m2 powierzchni magazynowo – handlowych z dobrze rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych i parkingów. Nasz teren jest ogrodzony, chroniony i monitorowany przez 24 godziny na dobę. Poza szeroką ofertą powierzchni magazynowych i handlowych dysponujemy również terenami inwestycyjnymi.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. zajmuje obszar 37 hektarów na terenie południowo-zachodniego pasma aktywności gospodarczej aglomeracji Wrocławia. Jest dogodnie skomunikowane z centrum miasta, AOW, autostradą A4, Portem Lotniczym i trasami wylotowymi w kierunku: Berlina, Katowic i Krakowa, Pragi, Poznania, Łodzi i Warszawy.

Gwarantujemy konsumentom towary wysokiej jakości spełniające wymogi Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikaty: Solidna Firma, Gazele Biznesu, oraz Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy!

Posiadamy atrakcyjne miejsca parkingowe na terenie Wrocławskiego Rynku Hurtowego dla zestawów ciągnik siodłowy plus naczepa.

Na naszym terenie, pod wiatami i w nowoczesnych, klimatyzowanych pawilonach, w każdy piątek tygodnia, odbywa się hurt zoologiczny.

Zapraszamy do nas zarówno kupujących jak i sprzedających. Bogaty asortyment! Konkurencyjne ceny! Oferujemy: kwiaty cięte i doniczkowe, akcesoria florystyczne, rabaty, sadzonki, materiał szkółkarski, artykuły spożywcze, działalność dodatkowa – hurt zoologiczny.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego we Wrocławiu jest jedną z największych giełd kwiatowych w Polsce.

Mapa

Galeria zdjęć

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation