Rynki niezrzeszone w SPRH

Back

Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała

Profile

Spółka Akcyjna Beskidzki Hurt Towarowy w Bielsku - Białej zwana potocznie Giełdą w Wapienicy powstała w 1996 roku w ramach budowy w Polsce rynków hurtowych rolno spożywczych.

Na giełdzie od poniedziałku do soboty od godz. 2 do 12, sklepy, stołówki, domy wczasowe z regionu Podbeskidzia zaopatrują się w świeże warzywa owoce oraz artykuły spożywcze i przetwory.
W niedzielę natomiast na placach i pod zadaszeniem działa największe w województwie śląskim targowisko z odzieżą, obuwiem i artykułami przemysłowymi.

W hali nr 2 funkcjonuje największa w regionie wystawa mebli połączona ze sprzedażą. Wystawiają się tam małe firmy meblarskie z rejonu Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i okolic Bielska-Białej, a nawet Rzeszowa, z którymi na miejscu można ustalić wzór i wymiar mebli, pomiary w domu wycenę, montaż i termin dostawy do domu.

Zapraszamy Państwa na zakupy gdzie nie ma anonimowości, a podczas których istnieje bezpośredni kontakt z wykonawcą nabywanego towaru tj. krawcem, szewcem, stolarzem meblowym. Można się z sprzedawcą umówić na wykonanie danego artykułu według własnego projektu.

Map

Contact details

Polish Wholesale Markets Association - Warsaw Agricultural and Food Wholesale Market (S.A.) Bronisze
Poznańska Street No. 98
05-850 Bronisze
Phone No. (22) 7215514

Partners

  • Wuwm
  • Cei Foundation