Aktualności

Powrót do listy

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI - OD 1 DO 3 grudnia 2017

Normal koszyk

DODAJ ŚWIĘTOM SMAKU  - pod takim hasłem prowadzona będzie przez Federację Banków Żywności 21. Świąteczna Zbiórka Żywności. Na  Rynku Hurtowym Bronisze  zbiórka prowadzona będzie 1 grudnia (piątek) od godz. 8:00 do 12.30.
W dniach 1-3 grudnia, w prawie 3000 sklepach w 500 miejscowościach w akcji zbierania żywności udział weźmie 55 tysięcy wolontariuszy. Wolontariusze Banku Żywności SOS w Warszawie oraz pracownicy spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy przeprowadzą zbiórkę świeżych warzyw i owoców. Produkty zebrane na Rynku 1 grudnia jeszcze tego samego dnia trafią do jadłodajni  przygotowujących posiłki dla najuboższych.

W sklepach żywność będzie zbierana na terenie całej Polski. Wystarczy zakupić dodatkowe artykuły spożywcze i po odejściu od kasy w markecie przekazać je wolontariuszom w specjalnie oznakowanych punktach. Rekomendowane produkty to te z długim terminem przydatności. Najbardziej wartościowymi będą: olej, cukier, słodycze, mąka, konserwy czy bakalie.

DODAJ ŚWIĘTOM SMAKU!

Słowa kluczowe

ŚwiątecznaZbiórkaŻywności, Banki, BankiŻywności, Pomocnajuboższym, niemarnowanieżywnościprzykazywanieżywności, rynkihurtowe

Inne aktualności

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation