Strona główna

Powrót do listy

Giannis Triantafyllis Wiceprezydent World Union WholeSale Market i Ben Milligan z City of London spotkali się z przedstawicielami Stowarzyszenia Rynków Hurtowych

Normal img 1821

W dniach 31.05-02.06.2023 Stowarzyszenie Polskich Rynków Hurtowych gościło Wiceprezydenta Światowej Unii Rynków Hurtowych Pana Giannisa Triantafyllisa z Aten oraz przedstawiciela Miasta Londyn, instytucji odpowiedzialnej za organizację rynków hurtowych i targowisk miejskich w stolicy Wielkiej Brytani, w Londynie.

W dwudniowym spotkaniu uczestniczyły rynki hurtowe z Lublina, Gdańska, Zielonej Góry, Gorzowa Wlk., Torunia, Tychów i Warszawy.

Wizyta obejmowała m.in. oprowadzenie po Rynku Hurtowym w Broniszach oraz prezentacje poszczególnych Rynków i zaproszonych gości.

Prezentacje, a po nich Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia odbyły się Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Szczególnie interesujące było wystąpienie Bena Milligana z City of London, który podzielił się z uczestnikami doświadczeniami z rewitalizacji rynków hurtowych w Londynie.

Wizyta zagranicznych gości zakończyła się w piątek zwiedzaniem nowoczesnego gospodarstwa sadowniczego FruitFamily w Sadkowie Szlacheckim.

Inne aktualności

Dane teleadresowe

Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe - Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze
ul. Poznańska 98
05-850 Bronisze

Partnerzy

  • Wuwm
  • Cei Foundation